Ceny, pravidla půjčovny, obchodní podmínky

Pravidla půjčovny:

Cena půjčovného je za půjčení na 5 dní (zpravidla vyzvednutí ve čtvrtek a vrácení v pondělí), po domluvě i více. Pokud si u nás vyberete dekorace a budete si je chtít rezervovat na určitý termín, sepíšeme s vámi Smlouvu o pronájmu dekorací. Rezervační poplatek platit nemusíte, celou platbu je možné uhradit v hotovosti při vyzvednutí dekorací na provozovně, nebo zaslat na účet pronajímatele. 

Pro rezervaci dekorací není nutná osobní schůzka. Stačí nám do mailu napsat seznam vybraných dekorací, počet ks a datum, na které chcete dekorace použít. My vám následně potvrdíme dostupnost a dostupné dekorace rezervujeme. Smlouvu pak je možno podepsat až při vyzvednutí.

Dekorace budete mít připravené na naší provozovně Lidická 40, Brno a to na datum, které je psáno ve smlouvě a které vám písemně potvrdíme mailem. Zpravidla je to dva dny před pořádanou akcí (sobotní svatby tedy ve čtvrtek mezi 10 a 12 hodinou). Dekorace budou připraveny v krabicích, nemusíte si nosit vlastní. Při převzetí dekorací bude doplacena cena za půjčení dekorací a uhrazena vratná kauce (ve výši půjčovného, maximálně však 3000 Kč) – pokud již dříve nebyla uhrazena na účet. Výše doplatku i kauce je oběma stranami podepsána na smlouvě. Dopravu si klient zajišťuje sám, pouze při realizaci svatební výzdoby vám dekorace také dovezeme.

Dekorace se vracejí první pracovní den po konání akce (sobotní svatby tedy v pondělí mezi 10 a 12 hodinou). Pokud jsou všechny dekorace bez poškození a jsou vráceny v plném počtu, je vám pak vrácena kauce v plné výši. V opačném případě je odečtena hodnota poškozeného, nebo ztraceného předmětu, jehož výše je uvedena ve smlouvě. Obě strany si vzájemně podepíší převzetí dekorací a vrácení kauce.

Po domluvě je možno nerozbitné a drobné dekorace zaslat po ČR. Cenu za přepravu (doručení i vrácení na provozovnu) hradí zákazník.

Dekorace, které lze omýt se vracejí čisté a zbavené vosku. Textilie (včetně juty a potahů na židle) a koberce se vracejí nevyčištěné, pokud ale při předání bude zjištěna větší míra znečištění, může pronajímatel rozhodnout o vrácení vratné kauce až po kompletním vyčištění. Světelné řetězy a závěsy se vracejí svázané a smotané v témže stavu, jako byly při předání.

Cena práce – dekorování svateb:

Orientační cena práce za dekorování na místě svatby. V případě speciálních požadavků se může cena lišit. Cena nezahrnuje materiál a sklizení dekorací.

Dekorování svatebního obřadu (bez dekorování místa hostiny): 3500 Kč

Dekorování obřadu (při dekorování i místa hostiny): 3000 Kč

Dekorování svatební tabule a místa hostiny (restaurace, okolí, venkovní posezení, sladký bar, stůl na dary, fotokoutek, pánský a dámský koutek atd., vše již v ceně) do vzdálenosti 60 km od Brna (vzdálenější lokace – individuální nacenění):

 • do 30 osob 8 500 Kč
 • do 50 osob 9 500 Kč
 • do 70 osob 10 500 Kč
 • do 90 osob 11 500 Kč
 • do 110 osob 12 500 Kč
 • nad 110 osob individuální nacenění

Schůzka na místě před svatbou 1000 Kč

Doprava po Brně zdarma, mimo Brno: 12 Kč/1km

Doprava dodávka: 17 Kč/1km

Záloha na rezervaci termínu naší práce: 3000 Kč

Orientační cena květin:

 • Svatební kytice 2000 – 2700 Kč
 • Korsáž pro ženicha 350 Kč
 • Korsáž pro tatínky, svědky 300 Kč
 • Kytice pro maminky 600 – 1000 Kč
 • Květinový náramek 600 Kč
 • Květinový hřebínek do vlasů 600 Kč
 • Velké květinové aranžmá na slavobránu 2000 – 3000 Kč
 • Větvička buxusu do vývazku 6 Kč + vývazek 7 Kč
 • Květiny do vázy (dle velkosti vázy) 200 – 600 Kč

Dodací a platební podmínky:

 • Osobní vyzvednutí dekorací
  Den, kdy si máte přijít vyzvednout dekorace máte napsán na vaší Smlouvě o pronájmu dekorací, nebo je individuálně domluven. Vyzvednutí probíhá na provozovně Lidická 40, Brno 602 00 ve dvoře. 
 • Způsob úhrady
  V hotovosti na provozovně Lidická 40, Brno
  Převodem na účet vedený u Fio Banky a.s., č. účtu: 27 01 08 07 43/2010
  Dobírkou prostřednictvím dopravce
 • Doručení poštou, nebo přepravní společností
  Zasíláme pouze malé dekorace (slavobrány, stolky a židle tedy ne) a nerozbitné dekorace.  V případě zasílání dekorací bude zboží doručeno na adresu, uvedenou v objednávce zaslané emailem.
  Zákazník má povinnost zkontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje známky poškození.
  V případě poškození zásilky je zákazník povinen informovat o tom neprodleně přepravce i prodávajícího.
  Nepřijme-li zákazník objednanou zásilku a způsobí tím tedy prodávajícímu škodu, bude zákazníkovi zaslána faktura na částku ve výši nákladů na přepravu. Při její neuhrazení pak bude následně vymáhána občansko-právní cestou.

Ochrana osobních údajů:

Abychom vám mohli pronajmout dekorace, budeme od vás potřebovat některé osobní údaje. Jsou to: jméno a příjmení, adresu trvalého pobytu, telefonní a emailový kontakt.  Vaše osobní údaje chráníme před zneužitím a řídíme se zákonem o ochraně osobních údajů. Údaje neposkytujeme třetím osobám, vyjma společností, které zajišťují platební styk a spedičních společností. Osobní údaje nearchivujeme a nezasíláme žádná obchodní sdělení.

V Brně, dne 14.3 2022